Katecheze rodin amoris

Světovému setkání rodin s papežem v Dublinu mají předcházet setkávání v rámci farností. Papež František nabízí šest katechezí, které vycházejí z jeho apoštolské exhortace nazvané Amoris laetitia, „Radost z lásky“. František v ní vyjadřuje naději, že rodiny a všichni, kteří je mají podporovat, budou tento dokument pečlivě číst a zamýšlet se nad jeho obsahem. Předkládaný program nazvaný „Amoris: Mluvme o rodině! Buďme rodinou!“ představuje iniciativu, která má tento zájem o exhortaci a rodinný život podpořit.

Katecheze ke stažení najdete zde: verze pdf (617 kB); verze doc (234 kB). Témata farních setkání jsou: Realita dnešního rodinného života, Křesťanská vize rodiny, Boží sen o lásce, Manželská láska rostoucí ke zralosti, Z Božího milosrdenství není nikdo vyloučen, Evangelium naděje pro naše rodiny. Součástí katechezí jsou anglická videa s českými titulky, která budou průběžně zveřejňována zde... (Originály najdou zájemci zde...)