děkanátní centrum pro rodinu

Vážení příznivci centra,
moc vás zdravíme v této zvláštní době.
Vzhledem k tomu jaká je doba a člověk se obává o sebe i o své blízké, i tak nabízíme setkání maminek. Nevíme, jaké opatření nás ještě čeká a tak prosím sledujte náš web.
Nabízíme vám poradenství jak osobní, tak i po telefonu. Kdybyste potřebovali pomoci nebo pohlídat děti, neváhejte nás kontaktovat, rády vám pomůžeme.
Jinak za dané situace je nám líto, že pro vás neumíme udělat více.
S přáním požehnaných dní Petra a Jana

Centrum pro rodinu Vsetín, z.s.
Horní náměstí 134
755 01 Vsetín
tel.: 731402033

odkaz na nové webové stránky

Centrum pro rodinu Vsetín

Aktuality

• CPR Klub maminek -  (zveme maminky s dětmi do klubu, který je otevřen ve středu od 9:30 do 12:00 hodin. Během této doby lze využít i hlídání dětí PROGRAM PRO duben - červen 2022 (ZDE).
  • CPR Biblické tance - (srdečně zveme dívky, ženy, maminky a babičky do společenství žen. Biblické tance jsou modlitby gesty. Společenství žen se bude scházet v pastoračním centru Vsetín každý sudý týden.
  • CPR Kurz Rose
  • SEBEZKUŠENOSTNÍ KURZ PRO ŽENY - Kniha mého života - lektoruje psycholožka Mgr. Irena Smékalová, více ZDE.
  • CPR pro Vaše děti nachystalo na letní prázdniny v roce 2022 dva tábory - více zde.

1. přífarní tábor Pozděchov  11. - 15. července - tábor je obsazen,
rezervace náhradníků
na tel. 731 402 033.

2. pobytový tábor ve Fryštáku 14. - 19 srpna - pobytový tábor je pro děti od 10 do 15 let!!! - tábor je obsazen rezervace náhradníků na tel. 731 402 033.

• CPR Čas pro ženy - bude 1x za měsíc. S besedou nebo tvořením. Zde POZVÁNKA.

Úryvek z příspěvku arcibiskupa Jana Graubnera na Synodu o rodině naleznete zde