Farní knihovna - o prázdninách je zavřena!

Farní knihovna v klubovně hned vedle kostela

otevřena od 18. 9. 2016 opět každou neděli:

08:00 - 08:20 h

09:30 - 10:00 h

Knihy se půjčují zdarma, stačí se zaregistrovat mezi čtenáře. Těšíme se, že začnete knihovnu navštěvovat a vyberete si z bohaté nabídky knih pro vzdělávání, poučení i pro pobavení.

Vaše knihovnice: Vojtěška Mocková a Marie Podpinková

Seznam knih z naší farní knihovny najdete zde.

Pokřtěný už jsem, co teď číst? (z katyd)

„V pantoflích jsem doběhl k nejbližšímu kontejneru, v  ruce koš, druhou jsem otevřel kontejner a ze zvyku přehlédl jeho vnitřek, už jednou jsem zasypal bezdomovce, který se tu ukrýval před mrazem. Již jsem chtěl obsah koše vysypat, když v tom jsem si ho všiml… Nebyl to bezdomovec. Z útrob kontejneru jsem vylovil Chestertona. A nebyl tam sám: zachránil jsem ještě Tomáše Halíka, Josepha Ratzingera, Quista, Zvěřinu, domů jsem přinesl přes deset knih. Jak může někdo hodit knihy do odpadků?,“ uzavírá Josef Míček vyprávění, jak přišel na myšlenku obchodu použitou náboženskou literaturou.

Stránky antikvariátu náboženské literatury.