Lidové misie

25. 3. - 4. 4. 2022

3. 4. neděle - Ranní a "hrubá" mše svatá s rozloučením s misionáři - záznam ZDE.

2. 4 sobota  - Ranní mše svatá - záznam ZDE.
                       Dětská mše svatá a večerní s obnovou manželských slibů ZDE.

1. 4. pátek -    Ranní mše svatá - záznam ZDE.
                        Večerní mše svatá a křížová cesta ZDE.

31. 3. čtvrtek - Ranní mše svatá - záznam ZDE.
                         Odpolední mše svatá pro děti, večerní mše svatá a adorace - ZDE.

30. 3. středa - Ranní mše svatá - záznam ZDE.
                        Odpolední mše svatá pro děti, přednáška, večerní mše svatá a úvodní
                        přednáška před Nikodemovou nocí - ZDE.

29. 3. úterý -  Ranní mše svatá pro seniory s udílením pomazání nemocných - ZDE.
                       Odpolední mše svatá pro děti a večerní mše svatá - ZDE.

28. 3. pondělí - Modlíme se za zemřelé a odpouštíme
                                                    odkaz na záznam ranní mše svaté v kostele ZDE.
                                                    odkaz na záznam večerní mše svaté a přednášky ZDE.

27. 3. neděle - odkaz na záznam ranní mše svaté v kostele ZDE.
                                                 odkaz na večerní mši svatou v kostele ZDE.

26. 3. sobota - odkaz na záznam ranní mše svaté ZDE.
                                                    odkaz na koncert skupiny ADORARE ZDE.

25. 3. pátek - odkaz na záznam zahájení misií ZDE.